“Mijn zoon werd zieker en zieker en hulp was ver te zoeken”

Datum: 
01/10/2020

“Mijn zoon werd zieker en zieker en hulp was ver te zoeken”

De zoon van Augusta Noorlander (49) kreeg in 2013 een auto-ongeluk. In de jaren die volgden werd Aran (18) zieker en zieker, maar geen arts nam hem serieus.

“Ik zit naast mijn zoon in de Wensambulance onderweg naar Londen. Licht kan hij niet verdragen, elk hobbeltje, elke bocht is een kwelling. Ik ben wanhopig. Wat doe ik mijn kind aan? Alleen maar zodat hij gehoord wordt. Met tranen in mijn ogen kijk ik naar mijn zeventienjarige zoon. Voor het eerst in jaren zie ik hem in het volledige daglicht. Zijn baardgroei, zijn bleke huid. Al die tijd heb ik hem in het pikdonker verzorgd, moest ik zoeken waar in het tweepersoonsbed hij lag. Deze helse rit naar Londen is misschien wel zijn enige kans op een beter leven.”

 

Dit artikel staat in de Libelle 43 die vandaag verschenen is.

Lees hier het hele artikel ....

 

 

-----