Achterban raadpleging: Welk onderzoek eerst?

Datum: 
01/03/2020
Het doel van de geïnstalleerde ZonMw stuurgroep is dat zij een een brede onderzoeksagenda maken voor biomedisch onderzoek, op de drie gebieden (GR advies) rond ontstaan, diagnostiek en behandeling. Deze onderzoeksagenda zal inclusief de begroting voorgelegd worden aan Minister Bruins/VWS. 
 
In dit proces willen wij aan patiënten en andere betrokkenen* vragen deze mini enquete in te vullen.

In de enquete hebben wij een aantal mogelijke onderzoeken/onderwerpen opgesomd, uiteraard is deze opsomming niet volledig volgens de hele opdracht van de onderzoeksagenda, er zijn meerdere onderwerpen mogelijk, alleen focussen we nu in deze enquete op deze onderdelen van onderzoeken.

 
Wij vinden het belangrijk dat we input krijgen over welk van de onderstaande onderzoeken voor jou de hoogste prioriteit heeft. Je vinkt dus maar één onderwerp aan dat voor jou het belangrijkst is om op te starten. 
 
* Niet alleen de ME/cvs patiënt maar ook partner, gezinslid of mantelzorger kan dit formulier invullen.
 
 
Invullen kan tot 18 maart 2020.
 
----