David Tuller’s crowdfunding

Datum: 
05/10/2021

Zoals gebruikelijk heeft UC Berkeley oktober aangewezen als campagnemaand voor campusprojecten om via het crowdfundingplatform van de universiteit fiscaal aftrekbare giften te werven. Om zijn project Trial By Error van januari tot juni 2022 te ondersteunen, hoopt David Tuller financiering bijeen te krijgen voor zijn functie (op 65%) als Senior Fellow in Volksgezondheid en Journalistiek aan het Center for Global Public Health, dat onderdeel is van de School of Public Health.

Doneren voor David Tuller’s crowdfunding? Maar geen creditcard etc.?

Dit kan weer via onze bankrekening. Wij dragen het volledig gedoneerde bedrag dan weer af aan David Tuller.

Maak je donatie over op NL85 INGB 0004 2869 57
t.n.v. ME/cvs Vereniging te Zuurdijk
o.v.v. gift David Tuller

Lees meer over David Tuller en zijn werk op https://www.me-gids.net/nieuwsartikel/crowdfundingscampagne-trial-by-err...