De effecten van graduele oefentherapie en positief denken op een jong meisje met ME

Datum: 
24/01/2019

 

De effecten van graduele oefentherapie en positief denken op een jong meisje met ME

Toen de 16-jarige Cherry uit Noord-Londen in 2013 de voorgeschreven behandeling voor haar myalgische encefalomyelitis (ME) begon, was ze in staat om naar de Vermoeidheidskliniek van haar lokaal ziekenhuis te lopen. Cherry’s arts had haar versneld laten beginnen met graduele oefentherapie, een van de hoofdbehandelingen aanbevolen door de NHS in het Verenigd Koninkrijk, waarbij patiënten werken aan het geleidelijk verhogen van hun activiteits- en bewegingsniveaus.

Het werd echter al snel duidelijk dat het geforceerd opbouwen van haar activiteiten Cherry deed verslechteren. Na zich zes maanden te hebben geforceerd om dit programma vol proberen te houden, moest Cherry haar moeder naar de vervolgafspraak sturen omdat ze te zwak geworden was om haar bed te verlaten en toenemende neurologische symptomen had, zoals ernstige dagelijkse hoofdpijn.

“We zijn er te goeder trouw aan begonnen”, zei Cherry’s moeder Rachel.

Lees verder ...

 

 

-----