Diagnose en behandeling bij jongeren met ME/CVS: een handleiding

Datum: 
20/04/2019

Diagnose en behandeling bij jongeren met myalgische encefalomyelitis /chronisch vermoeidheidssyndroom: een handleiding

Myalgische encefalomyelitis/chronisch vermoeidheidssyndroom (ME/CVS) is een complexe ziekte die zowel kinderen en jongeren als volwassenen treft. De oorzaak is nog niet vastgesteld. Veel kinderartsen en andere zorgprofessionals weten wel van het bestaan van ME/CVS, maar missen de kennis die nodig is voor diagnose en behandeling. Veel jonge patiënten hebben al jaren klachten voordat ze een diagnose krijgen. Deze handleiding, geschreven door de International Writing Group voor Pediatric ME/CFS (internationale schrijfgroep voor pediatrische ME/CVS), biedt de nodige informatie om ME/CVS bij kinderen en jongeren te kunnen begrijpen, te diagnostiseren en te behandelen.

Lees hier de 'Diagnose en behandeling bij jongeren met myalgische encefalomyelitis/chronisch vermoeidheidssyndroom: een handleiding' van Peter Rowe et al. 

 

 

 

---