ME/cvs in Europa - Rondetafelbijeenkomst voor stakeholders

Datum: 
07/08/2021

Op 9 juni 2021 organiseerden EMEA (European ME Alliance) en EFNA (European Federation of Neurological Associations)  de eerste rondetafelbijeenkomst met meerdere belanghebbende partijen in Europa over Myalgische Encefalomyelitis.

De bijeenkomst bracht een verscheidenheid van initiële belanghebbenden in Europa samen, waaronder clinici, onderzoekers, beleidsmakers, de industrie en patiëntenvertegenwoordigers van de EMEA-leden, om een beter inzicht te krijgen in de vele onvervulde zorgbehoeften en de verwoestende impact van ME/cvs op patiënten en gezinnen.

De bijeenkomst omvatte ook discussies over de implicaties van Long COVID - met inbegrip van de overeenkomsten met ME/cvs.

De video van deze bijeenkomst kun je hier bekijken.
 

 

-----