Netwerkbijeenkomst ZonMW over onderzoeksprogramma ME/CVS

Datum: 
28/07/2021

Save the date: Netwerkbijeenkomst van ZonMW over het onderzoeksprogramma ME/CVS

ZonMW organiseert op 7 oktober 2021 een netwerkbijeenkomst voor biomedische onderzoekers, ME/CVS-patiënten en andere geïnteresseerden over het onderzoeksprogramma dat eind 2021 van start gaat.

Daarin gaat het onder andere over de voorwaarden voor onderzoek binnen het programma en de betrokkenheid van patiënten bij dat onderzoek. Er zijn verschillende werksessies. Die voor patiënten zal online plaatsvinden.

Verder zijn er mogelijkheden om te netwerken en nuttige contacten te leggen voor toekomstige samenwerkingen. In september kun je je voorkeuren voor de werksessie doorgeven. Het definitieve programma van de bijeenkomst volgt in de loop van de zomer.

Datum: donderdag 7 oktober van 14:30 tot 17:00 uur
Plaats: Muntgebouw, Utrecht en is zowel op locatie* als online als te volgen.
*Afhankelijk van de dan geldende coronamaatregelen.

Voor meer informatie en aanmelden, klik hier.

 

 

 

 

---