Onderzoek onder ME/cvs patiënten naar COVID-19; een reactie op de opzet van het onderzoek

Datum: 
14/04/2020

In het belang van goed onderzoek voor ME patiënten heeft de ME/cvs Vereniging besloten dit onderzoek onder ME/cvs patiënten naar Covid-19 niet te delen, aangezien wij niet achter de opzet van het onderzoek staan en ook vinden dat er geen goede conclusies uit getrokken kunnen worden naar bruikbare resultaten voor ME patiënten.
 

Gezondheidswetenschapper Lou Corsius heeft een analyse van de onderzoeksopzet gemaakt en komt tot de conclusie: “Dit onderzoek wordt gekenmerkt door zoveel zwakheden dat het niet tot onderbouwde conclusies kan leiden.

Lees hier het hele artikel:
https://corsius.wordpress.com/2020/04/13/onderzoek-onder-me-cvs-patienten-naar-covid-19-een-reactie-op-de-opzet-van-het-onderzoek/

 

 

---