Onderzoek van Ieder(in): Hoe wordt uw leven weer leefbaar?

Datum: 
25/05/2020
Doe mee aan het onderzoek van Ieder(in): Hoe wordt uw leven weer leefbaar?
 
De ME/cvs Vereniging is lid van Ieder(in) (Netwerk voor mensen met een beperking of chronische ziekte). Ieder(in) gaat mensen met een beperking vragen wat de belangrijkste problemen zijn die ze op het moment ondervinden. En wat ze nodig hebben om het gewone leven weer leefbaar te maken.
 
Premier Rutte heeft de laatste weken versoepelingen aangekondigd van de coronamaatregelen. Daarbij is onvoldoende rekening gehouden met de wensen en behoeften van mensen met een lichamelijke handicap, verstandelijke beperking of een chronische ziekte. En dus zitten veel mensen behoorlijk in de knel. Om daar verbetering in te brengen, begint Ieder(in) een onderzoek.
 
Ieder(in) gebruikt de uitkomsten van het onderzoek om de overheid te adviseren over aanpassing van het coronabeleid. Kortom, het belang van het onderzoek is groot.
 
 
 
----