Persbericht. Tweede Kamer is aan zet: Zorg voor ME-patiënten moet beter

Datum: 
25/03/2019

PERSBERICHT
Hilversum/Zuurdijk/Groningen, 25 maart 2019

TWEEDE KAMER IS AAN ZET: ZORG VOOR ME-PATIËNTEN MOET BETER

Verzoek aan Tweede Kamer na beleidsbrief Minister Bruins over advies Gezondheidsraad over ME/CVS

De Commissie voor VWS van de Tweede Kamer heeft de patiëntenorganisaties uitgenodigd voor een gesprek op 27 maart . Dit naar aanleiding van de brief van minister Bruins van 11 december over het Gezondheidsraad advies over de ziekte ME. De minister zegt de vier aanbevelingen uit het advies te ondersteunen, maar maakt alleen budget vrij voor de eerste fase van het wetenschappelijk onderzoek. Hij constateert een gebrek aan kennis over ME in Nederland, maar volgens de Gezondheidsraad kan en moet de zorg voor de patiënten hier en nu beter! De patiëntenorganisaties roepen de Tweede Kamer op de minister te bewegen tot concrete toezeggingen over alle aanbevelingen van de Gezondheidsraad.

Lees verder...

 

 

-----