Programma OMF's Worldwide End ME/CFS Tour

Datum: 
05/05/2018
 
“Hoop is een lichtje in je hart dat je vandaag moed geeft en morgen kracht”
 
 
De End ME/CFS Worldwide Tour van OMF in Nederland  - Het versnellen van samenwerkend onderzoek:

Datum: 3 juni. Tijd: 13.30-17.00 uur.
Sprekers: Linda Tannenbaum & Ruud Vermeulen
Locatie: NH Hotel, Jaarbeursplein 24, 3521 AR Utrecht

Gratis toegang, wel aanmelden via: contact@me-cvsvereniging.nl
 
Programma: 
13.00u: Zaal open
13.30u: Toespraak Linda Tannenbaum, OMF
14.00u: Aansluitend vragen voor Linda Tannenbaum
14.30u: Korte pauze
15.00u: Toespraak Ruud Vermeulen, CVS ME Medisch Centrum
15.30u: Aansluitend vragen stellen aan Ruud Vermeulen
16.00u: Tijd voor ontmoeting met Linda Tannenbaum, Ruud Vermeulen en voor lotgenotencontact
17.00u: Zaal gesloten
 
 
"Beste Nederlandse OMF vrienden,
 
Als moeder van een zieke dochter ben ik mij er goed van bewust hoe belangrijk hoop is voor ieder van jullie met ME/CVS. Mijn man Don en ik hebben daarom besloten om opnieuw op een Europese Tour of Hope te gaan in juni en wij brengen een bezoek aan Nederland en Italië (na de Invest in ME conferentie in Londen).
 
Ik zou graag zo veel patiënten, ouders en verzorgers willen ontmoeten als mogelijk! Ik zal een update geven van het onderzoek dat door de OMF wordt gedaan om ME/CVS te ontrafelen, hoop met jullie delen, meer bekendheid geven,  en iedereen aanmoedigen om samen te werken om deel uit te maken van de oplossing. Aan het eind van mijn toespraak zal ik beschikbaar zijn om jullie vragen te beantwoorden en om jullie persoonlijk te ontmoeten.
 
De OMF is toegewijd aan open en samenwerkend onderzoek. Ik kijk er naar uit om jullie binnenkort te ontmoeten in Europa, om hoop en ideeën uit te wisselen om deze verschrikkelijke ziekte te overwinnen, samen! "
 
Met hoop voor allen,