Symposium voor fysiotherapeuten in Zutphen

Datum: 
10/09/2018

Betere fysio- en ergotherapie mogelijk voor ME/CVS patiënten

Betere zorg voor ME- en CVS patiënten is mogelijk met de behandelcapaciteiten die fysio- en ergotherapeuten nu al tot hun beschikking hebben. Om deze zorgverleners inzicht te geven in de ondersteunende behandelmogelijkheden bij Myalgische Encefalomyelitis (ME) en het Chronisch Vermoeidheidssyndroom (CVS) vindt er op dinsdagmiddag 25 september een symposium plaats in Zutphen.

Het doel van dit symposium is om een bredere bekendheid te geven aan deze aandoeningen. Met name ME is een ernstige neuro- immunologische aandoening waarbij door inspanningsintolerantie een  activerende fysio- of ergotherapie tot een verergering van de klachten kan leiden. Gelukkig  zijn er genoeg andere behandelingen mogelijk.

Lees verder ... 

 

 

-----