Vergoeding lidmaatschap ME/cvs Vereniging

Datum: 
22/05/2019

Sinds 15 mei 2019 zijn wij lid van koepelorganisatie IederIn. Naast samenwerking en ondersteuning betekent het nieuwe lidmaatschap van IederIn ook dat veel zorgverzekeraars nu het lidmaatschap van de ME/cvs Vereniging vergoeden vanuit de aanvullende zorgverzekering. 

Je kunt op de website van IederIn kijken of jouw zorgverzekering je lidmaatschap van de ME/cvs Vereniging vergoedt. https://iederin.nl/leden/handige-informatie/
Maar nog beter is het om het vergoedingsoverzicht van je eigen aanvullende zorgverzekering te raadplegen.

Sommige verzekeraars stellen geen eisen voor vergoeding van het lidmaatschap, andere zorgverzekeraars stellen als eis dat de patiëntenvereniging aangesloten moet zijn bij een overkoepelende organisatie zoals IederIn.
Ook de hoogte van de vergoeding verschilt per verzekeraar. Vaak wordt 1 lidmaatschap per jaar vergoed met meestal een maximum van 25 euro per jaar.

En aangezien het standaard lidmaatschap van de ME/cvs Vereniging 25 euro bedraagt, kun je bij vergoeding dus zonder kosten lid zijn van onze vereniging.
Lid worden kan hier: https://www.me-cvsvereniging.nl/aanmelden-als-lid

 

 

---